چشمه دیمه

چهارمحال و بختیاری
کوهرنگ

در استان چهارمحال و بختیاری وبه خصوص شهرستان کوهرنگ سرچشمه های کوچک و بزرگ و طبیعی وجود دارد که از آن جمله چشمه دیمه می باشد. چشمه دیمه یکی از سرچشمه های اصلی زاینده رود می باشد که قبل از ایجاد تونلهای کوهرنگ وجود داشته و هنوز هم میباشد.،در ده کیلومتری چلگرد ودر مجاورت روستای د یمه واقع گردیده است .آب این چشمه یکی از گواراترین آبهای جهان است و خواص درمانی زیادی از جمله جلوگیری از پوسیدگی دندان به خاطر وجود کلسیم و درمان عفونت های کلیوی دارد.

در کنار این چشمه و روستای دیمه کارخانه های آب معدنی نیز قرار دارد.که محصولات آن به کشور های دیگر صادر می گردد.

کوهستانی بودن طبیعی و بکر بودن این منطقه باعث گردیده به عنوان یکی از زیباترین گردشگاههای شهرستان کوهرنگ انتخاب شود.بهترین فصل بازدید از این جاذبه گردشگری بها ر و تابستان است.

موقعیت

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.