جواب

هزینه رزرو هتل خود را می توانید به چند صورت پرداخت کنید. در صورتی که رزرو شما به صورت آنلاین یا قطعی باشد. شما مستقیما به درگاه اینترنتی پرداخت متصل می شوید و می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید. اما در صورتی که برای هتلی در وب سایت رزرواسیون درخواست بررسی امکان رزرو کردید، بعد از بررسی کارشناسان فروش شما می توانید به سه روش پرداخت خود را انجام دهید:

1-  به صورت آنلاین پرداخت کنید.

2- وجه رزرو خود را به صورت انتقال وجه کارت به کارت پرداخت کرده و حداکثر تا زمان اعلام شده اطلاعات آن را ثبت کنید و سپس کارشناس فروش خود را در جریان بگذارید.

 3- وجه سفارش خود را با مراجعه به شعب بانک به حساب شرکت واریز کنید و تا حداکثر زمان اعلام شده اطلاعات آن را ثبت کنید و حتما کارشناس فروش خود را در جریان بگذارید.

جواب

شما می‌توانید از طریق کارت بانک‌های ملت، ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، کشاورزی، توسعه صادرات و صنعت و معدن و بانک سینا خرید اینترنتی خود را انجام دهید.

جواب

شما می‌توانید از تمام کارت‌های بانکی که به شبکه شتاب متصل باشند برای پرداخت اینترنتی اقدام کنید.

جواب

در صورتی که کارت بانکی ندارید می‌توانید وجه را به حساب وب سایت واریز کرده و اطلاعات آن را در قسمت حساب کاربری وارد کنید. هم چنین می‌توانید به صورت تلفنی به کارشناسان رزرو خود اعلام کنید و یا با کارت بانکی شخص دیگری پرداخت اینترنتی خود را انجام دهید.

جواب

در صورتی که بعد از دریافت پیام، پرداخت نکنید رزرو شما به طور اتوماتیک منقضی می‌شود. هر چند بعد از این زمان در صورتی که این درخواست منقضی شده باشد می‌توانید از بخش پیگیری رزرو مجداً وارد شوید و درخواست بررسی مجدد کنید. البته ممکن است در بررسی مجدد مبلغ رزرو تغییر کند پس بهتر است رزرو خود را با سرعت کامل کنید.

جواب

این سایت با ارائه بیشترین تخفیف جهت رزرو آنلاین هتل ها در راستای رضایت هرچه بیشتر مسافران گام برمی دارد، بنابراین برای حفظ و ذخیره اتاق درخواستی شما جهت اقامت در هتل باید با هتل تسویه حساب کند، بنابراین شما باید کل هزینه را به سامانه رزرو اینترنتی پرداخت کنید.