جواب

در قسمت امکانات هر هتل به این موضوع اشاره شده است.

جواب

این موضوع برای هر هتلی متفاوت است. در قسمت قوانین هتل می‌توانید جواب این سؤال را پیدا کنید.

جواب

هزینه‌ای که به این سامانه پرداخت می‌کنید، فقط هزینه رزرو اتاق در هتل آن هم با تخفیف است. به عبارتی شما با رزرو هتلتان از طریق این وب سایت نه تنها کارمزدی پرداخت نمی‌کنید بلکه می‌توانید هتل‌ها را با تخفیف نیز رزرو کنید.

جواب

همان طور که ملاحظه می‌کنید در صفحه اصلی هر هتل قیمت نهایی آن اعلام شده است. به این ترتیب که علاوه بر قیمت خالص هزینه سایر خدمات مانند سرویس، مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری نیز محاسبه شده است، کاری که سایر وب سایت‌ها انجام نمی‌دهند. این موضوع تفاوت قیمتی را میان این سایت و سایر سایت‌ها ایجاد کرده است؛ بنابراین اگر قیمت اعلام شده در این سامانه گران‌تر از سایر وب سایت‌ها بود به دلیل محاسبه مقدار سرویس و عوارض است.

اما در صورتی که این تفاوت قیمت مربوط به خدمات نباشد این ما به تفاوت به شما برگشت داده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه تضمین بهترین قیمت مراجعه کنید.

جواب

فقط در دو صورت ممکن است در سایت تفاوت قیمت برای یک هتل مشاهده کنید:

- قیمت از سمت خود هتل تغییر کرده باشد.

چون قیمت هتل‌ها در بازه‌های زمانی مختلف تغییر می‌کند و به تبع با تغییر آن، قیمت روی سایت نیز با قبل متفاوت می‌شود؛ بنابراین در صورتی که تغییری در بازه‌های زمانی در قیمت یک هتل مشاهده کردید به دلیل تغییر آن از سمت خود هتل است.

- این تفاوت قیمت مربوط به دو بازه زمانی مختلف باشد.

زمانی که به شما قیمتی اعلام می‌شود تغییری نمی‌کند؛ مگر اینکه شما در بازه زمانی تعیین شده مبلغ رزرو خود را واریز نکرده باشید و در بررسی مجدد قیمت تغییر کرده باشد تا زمان انقضای رزرو هر تغییری ایجاد شود وب سایت موظف است با قیمت تأیید شده اول خدمات خود را ارائه نماید.

جواب

به طور معمول قیمت هتل‌ها تا پایان سال ثابت است؛ اما تخفیف‌های اعلام شده باعث تغییر قیمت می‌شود. این موضوع به خصوص در مورد هتل‌های کیش و مشهد صدق می‌کند. با این حال در هنگام رزرو و پس از تائید آن، مبلغ پرداختی شما به هیچ عنوان در بازه اعلام شده تغییر نخواهد کرد و تا زمان تاریخ انقضا رزرو شما با همان مبلغ ذکر شده انجام می‌شود.

جواب

در اکثر هتل‌ها زمانی که رزرو شما پس از تائید و پرداخت قطعی شد هیچ هزینه دیگری مانند مالیات بر ارزش افزوده 9 درصد از شما دریافت نخواهد شد. البته شما قبلاً هزینه آنچه رزرو کردید و در تأییدیه شما یا همان واچر قید شده است پرداخت کرده‌اید مثلاً اگر از مینی بار، رستوران، خشک‌شویی، استخر و غیره استفاده کنید و هزینه آن رایگان نباشد باید پرداخت کنید.