هتل های تبریز

مرتب سازی بر اساس:

با لیست بهترین هتل های تبریز به همراه اطلاعات،  آدرس،  قیمت هتل در تبریز و تخفیف  های بالا شما را برای انتخاب بهترین هتل یار ی می دهیم. رزرو هتل در تبریز را با اطمینان از قیمت انجام دهید، همچنین با استفاده از رزرو آنلاین هتل ها می توانید در ایران هتل 5 ستاره، 4 ستاره ،3 ستاره و هتل های ارزان را متناسب با نیازتان رزرو نمایید.

تبریز با قدمت بیش از 4000 سال مقصد گردشگری بسیاری از مسافران است. جاذبه های بی نظیری مانند پارک مینیاتور، پارک ائل گلی، روستای کندوان، مسجد کبود، ارگ علیشاه، خانه شهریار و ...در تبریز وجود دارد که هر نوع سلیقه ای را راضی نگه می دارد. اگر به دنبال هتل ارزان در تبریز، بهترین هتل های تبریز،  هتل آپارتمان در تبریز یا هتل نزدیک نمایشگاه بین المللی هستید، در این سامانه اطلاعات کاملی از هتل های تبریز بدست می آورید.

کافی است تصمیم بگیرید، دوست  دارید هتل یا هتل آپارتمان محل اقامتتان دارای چه امکاناتی و به چه مکان هایی نزدیک تر باشد، ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

تبریز، چهارراه باغ شمال، جنب کلینیک شهید بهشتی، کوچه ی شعار، هتل بهبود
تا 10% تخفیف

قرار گیری در قلب شهر، فاصله کم تا مراکز خرید، نوساز بودن، نزدیکی به اکثر جاذبه های گردشگری شهر، 

قیمت از : 18,000,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه آبرسان
تا 10% تخفیف

هتل گسترش تبریز با چشم اندازی زيبا به تمام نقاط شهر، در قلب شهر تاريخي تبريز، واقع شده است نزديك بودن اين هتل به آثار و مکان های تاریخی و گردشگری، سازمان ها و ادارات دولتی، اماکن و پاساژهای تجاری، بيمارستان ها، دانشگاه های ملي و آزاد تبريز و... موجب تسهیل دسترسی میهمانان و ایجاد موقعیت ممتاز براي هتل گسترش تبریز شده است.

قیمت از : 22,000,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
استان آذربایجان شرقی ، شهر تبریر ،خیابان امام خمینی ، فلکه دانشگاه ، هتل بین المللی تبریز
تا 10% تخفیف

قیمت از : 22,500,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
استان آذربایجان شرقی ، تبریز-بلوار استاد شهریار-مجتمع رفاهی پتروشیمی
تا 10% تخفیف

امکانات خوب هتل دسترسی آسان به امکان دیدنی

قیمت از : 51,000,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...