هتل های مشهد

مرتب سازی بر اساس:

با لیست بهترین هتل های مشهد به همراه اطلاعات، آدرس و قیمت هتل در مشهد با تخفیف  های بالا شما را در انتخاب بهترین هتل یار ی می کنیم. رزرو هتل در مشهد با قیمت های بسیار مناسب را با اطمینان خاطر انجام دهید. همچنین با استفاده از رزرو آنلاین هتل ها می توانید در ایران هتل 5 ستاره، 4 ستاره ،3 ستاره و هتل های ارزان را متناسب با نیازتان رزرو نمایید.

رزرو هتل در مشهد

یکی از اولین فاکتورهایی که در سفر به مشهد باید در نظر بگیرید، رزرو آنلاین هتل می باشد تا زمانی که به آن جا می رسید بتوانید بدون هیچ مشکلی در هتل های مشهد اقامت داشته باشید.

اهمیت این امر زمانی بیشتر می شود که شما با خانواده تان سفر کنید، بنابراین انتخاب هتل در مشهد از مواردی است که باید پیش از سفرتان در موردش تصمیم گیری کنید؛ به خصوص اگر تصمیم دارید تا در روزهای تعطیلات و یا مناسبت های شلوغ به این شهر سفر کنید.

با توجه به پیشرفت های تکنولوژی، خوشبختانه این امر مشکل بزرگی محسوب نمی شود و شما می توانید به راحتی و از طریق رزرو هتل، اقامتگاه مورد نظرتان را پیدا کنید و یا با جستجو از بین رنج وسیعی از هتل های مشهد، بهترین شان را انتخاب کنید.

اما نکته ای که باید مد نظر قرار دهید این هست که به علت بزرگی این شهر، هتلهای مشهد انواع مختلفی دارند که رنج وسیعی از امکانات را به شما ارائه می کنند و باید با توجه به نظر شخصی و نوع سفرتان از بین آن ها انتخاب کنید.

در این بین ممکن است با انواع مختلفی از تبلیغات مواجه شوید که هتل های ارزان مشهد هم یکی از آن هاست، اما باید دقت کنید که برای داشتن اقامتی راحت باید جای مطمئنی انتخاب کنید تا بتوانید سفری فوق العاده را تجربه کنید.

اگرچه که قیمت هتل در مشهد نرخ ثابتی ندارد اما بهتر است پیش از هرچیز به خوبی دقت کنید و هتل مناسبی انتخاب کنید تا در ازای هزینه ای که می پردازید، امکانات مناسبی دریافت کنید.

اگر شما هم به دنبال رزرو هتل در مشهد هستید اما اطلاعات کافی ندارید و یا ترجیح می دهید که هتل های ارزان در مشهد را انتخاب کنید، اصلا جای نگرانی نیست.

ما در این مطلب قصد داریم، از بهترین هتل های مشهد گرفته تا ارزان ترین شان را برای شما معرفی کنیم و هر نکته ای که لازم است بدانید را برایتان توضیح دهیم، پس با ما همراه باشید.

 نکته مهم پیش از انتخاب هتل

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که پیش از انتخاب هتل در مشهد باید در نظر بگیرید، مربوط به هدف سفر شماست.

شما باید پیش از سفر مشخص کنید که برای چه منظوری به این شهر سفر می کنید؟ آیا اهداف کاری دارید یا برای درمان و موارد دیگر راهی شده اید؟ هدف تان تفریحی است و با خانواده همراه هستید؟

پاسخ به پرسش هایی از این قبیل می تواند تا حدود زیادی به شما در رزرو هتل مشهد کمک کند. به طور مثال اگر هدف اصلی تان زیارتی است، برای راحتی تان باید هتل نزدیک حرم مشهد را انتخاب کنید

پس از آن باید در قدم بعدی دنبال هتل هایی با مشخصات مورد نظرتان بگردید و برای رزرو هتل آنلاین مورد نظر اقدام کنید.

انتخاب هتل بر اساس امکانات

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که اقامت راحت اولین حرف را در سفرتان می زند قطعا باید به دنبال بهترین هتل های مشهد باشید.

این شهر بزرگ دارای هتل های بسیار فوق العاده ایست که چه هدف تان انتخاب هتل پنج ستاره مشهد باشد و چه هتلی معمولی، به خوبی شما را راضی خواهند کرد، تنها قدم شما شناختن این هتل ها و انتخاب از بین آن هاست.

. هتل های 5 ستاره مشهد

اگر بخواهیم محبوب ترین هتل های این گروه را به شما معرفی کنیم، هتل درویشی معروف ترین هتل 5 ستاره مشهد می باشد که از هرکسی که بپرسید آن را می شناسد و به شما معرفی می کند. از دیگر هتل های این دسته می توانیم به هتل بین المللی قصر، هتل الماس 2، هتل قصر طلایی و.. اشاره کنیم که همگی از بهترین هتل های مشهد به شمار می روند و امکانات فوق العاده ای دارند.

. هتل های 4 ستاره مشهد

محبوب ترین هتل در این دسته، هتل الماس نوین می باشد که بدون شک بهترین هتل 4 ستاره مشهد به شمار می رود و رنج وسیعی از خدمات را به مسافرانش ارائه می دهد. از هتل های خوب دیگر این دسته، می توانیم به هتل رفاه اشاره کنیم که با عنوان هتل 4 ستاره مشهد می تواند هم رده هتل الماس نوین به شمار رود.

اگر علاوه بر امکانات، دسترسی مناسب هم مدنظرتان می باشد، هتل اترک با نزدیکی به حرم یکی از گزینه های بسیار مناسب برای رزرو هتل در مشهد به شمار می رود.

. هتل های 3 ستاره مشهد

هتل هایی که در این دسته جای می گیرند هم از دسته اقامت گاه هایی به شمار می روند که می توانند با امکانات فوق العاده شان شما را راضی کنند. اگرچه که شاید هتل های این دسته، از هتل های ارزان مشهد به شمار نروند، اما در مقابل خدمات شان قیمت بسیار مناسب تری دارند.

در لیست هتل های مشهد، نام هتل رز درویشی با عنوان محبوب ترین هتل 3 ستاره مشهد می درخشد و همانطور که حدس می زنید این هتل از زیرمجموعه های هتل رویایی درویشی به شمار می رود.

از دیگر هتل های فوق العاده می توانیم به هتل کارن و هتل گلسرخ اشاره کنیم که هردو از بهترین هتل های مشهد در این گروه هستند.

انتخاب هتل بر اساس دسترسی و موقعیت مکانی

با توجه به بزرگی و شلوغی این شهر، از دیگر ویژگی های مهمی که برای رزرو هتل مشهد باید در نظر بگیرید، موقعیت قرار گیری هتل است.

. هتل درویشی

همانطور که گفتیم این هتل مجلل ترین و معروف ترین هتل در لیست هتل های مشهد به شمار می رود که امکانات فوق العاده ای را در اختیار شما خواهد گذاشت.

این هتل با قرار گیری در یکی از بهترین نقاط شهر می تواند از بهترین انتخاب های شما باشد که با نزدیکی به انواع وسایل نقلیه و پایانه های مسافربری می تواند نیازهای شما را کاملا بر طرف کند.

این هتل که بین خیابان های امام رضا 12 و 14 قرار گرفته است، علاوه بر ویوو فوق العاده تنها هتل آتریومی است که می توانید در قسمت شرق ایران پیدا کنید.

 . هتل قصر طلایی

هتل قصر طلایی هم از معروف ترین هتل های این شهر بزرگ به شمار می رود که به علت امکانات با کیفیت و قرار گیری در موقعیت مکانی مناسب، از بهترین گزینه های مسافران برای رزرو هتل در مشهد به شمار می رود.

. هتل اطلس مشهد

اگر شما هم از افرادی هستید که با قصد زیارت و تفریح به شهر مشهد سفر کرده اید، هتل اطلس  بهترین هتل 3 ستاره مشهد از نظر موقعیت مکانی است که امکانات بسیار مناسبی هم دارد و قطعا اقامت خوبی را برایتان رقم خواهد زد.

شما می توانید به راحتی برای رزرو اینترنتی هتل اطلس اقدام کنید و پیش از سفرتان از این بابت خیال تان را راحت کنید.

هتل های ارزان با موقعیت مکانی مناسب

یکی از بزرگترین دغدغه های مسافران این شهر قیمت هتل مشهد می باشد که ممکن است آن ها را نگران کند و یا انتخاب را برایشان سخت کند. اما لازم نیست نگران باشید.

به طور کلی می توانیم بگوییم که هتل های این دسته لول پایین تری دارند و چنانچه هدف اصلی تان قیمت مناسب و ارزان است می توانید بین هتل آپارتمان های مشهد نیز جستجو کنید زیرا معمولا از قیمت بهتری نسبت به باقی هتل ها برخوردارند.

پیدا کردن هتل ارزان در مشهد شاید راحت نباشد اما ما چند مورد از هتل های این دسته را به شما معرفی کنیم تا از نظر انتخاب هتل در مشهد مشکلی نداشته باشید و از این لیست کمک بگیرید.

. هتل خراسان

هتل خراسان بیش از آن که هتل به شمار رود، در دسته مسافرخانه ها بهتر جای می گیرد، زیرا امکانات سطح بالایی ندارد و بسیار معمولی است. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شما با انتخاب هتل ارزان مشهد قطعا باید سطح توقعات تان را تا حد زیادی کاهش دهید.

 . هتل مشاهیر

این هتل که با عنوان هتل ارزان مشهد شناخته می شود هم، می تواند از انتخاب های پیش روی مسافرانی باشد که به علت بودجه کم دغدغه قیمت هتل در مشهد را دارند.

اما خب مانند مورد قبلی باید بدانید که امکانات این هتل هم بسیار متوسط می باشد و نقطه قوت آن نزدیکی به حرم می باشد.

. هتل آپارتمان دیدار

اگر بخواهیم از بین هتل آپارتمان های مشهد مورد مناسبی را به شما معرفی کنیم، هتل آپاراتمان دیدار یکی از آن هاست.

از نقاط قوت این هتل می توانیم به موقعیت مکانی مناسبش اشاره کنیم که با فاصله 6 دقیقه ای، یکی از انتخاب های مناسب برای رزرو هتل مشهد به شمار می رود.

در هیاهوی بالا بودن قیمت هتل در مشهد، می توانیم بگوییم که این اقامت گاه با توجه به ویژگی هایش شاید مناسب ترین هتل آپارتمان در مشهد باشد که هم قیمت خوبی دارد و هم به حرم نزدیک است.

. هتل آپارتمان پرهام

این هتل آپارتمان در مشهد و در یکی از بهترین موقعیت های مکانی از نظر دسترسی به حرم و سایر مکان ها و بازارهای مهم واقع شده است که با توجه به قیمت مناسب اش می تواند یکی از گزینه های پیش روی مسافران به شمار رود.

این هتل با توجه به ارزان بودنش قطعا امکانات کمتری نسبت به یک هتل مجلل دارد اما با وجود بالا بودن قیمت هتل مشهد می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد.

شما می توانید به راحتی برای رزرو آنلاین هتل آپارتمان پرهام اقدام کنیم و پیش از سفرتان مقدمات لازم را فراهم کنید.

هتل در خیابان امام رضا

اگر اولین باری است که به این شهر سفر می کنید، حتما شنیده اید که مشهد دارای هتل های فوق العاده و مجللی است که تقریبا در سرتاسر شهر یافت می شوند و با ارائه انواعی از امکانات پذیرای مسافران هستند؛ اما در این بین یکی از مهم ترین قسمت های این شهر خیابان امام رضاست که مهم ترین هتل های مشهد در آن واقع شده اند.

در ادامه دو مورد از بهترین هتل در خیابان امام رضا را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

. هتل بین المللی قصر مشهد

این هتل که در قسمت هتل های پنج ستاره به شما معرفی شد، از معروف ترین هتل های مشهد و خیابان امام رضاست که بسیار مجلل و دیدنی است. این هتل با دارا بودن انواع امکانات یکی از بهترین انتخاب های مسافران به شمار می رود که علاوه بر خدمات با کیفیت، دارای دسترسی فوق العاده به شهر و اماکن مهم نیز می باشد.

چنانچه قصد زیارت دارید، هتل بین المللی قصر با داشتن خدمات ترانسفر حرم، شما را همراهی خواهد کرد و علاوه بر آن این هتل با توجه به امکانات فوق العاده اش دارای قیمت مناسبی است که اقامت در آن را برای تان به یکی از بهترین تجربه ها تبدیل خواهد کرد.

. هتل الماس

هتل الماس یکی از هتل های 4 ستاره مشهد است که در خیابان معروف امام رضا واقع شده است. یکی از نقاط مثبت این هتل فاصله بسیار کم آن تا حرم می باشد که کمتر از 5 دقیقه طول می کشد تا به حرم برسید.

این هتل با توجه به خدمات و موقعیت مکانی اش یکی بهترین هتل های 4 ستاره مشهد به شمار می روید که می توانید پیش از سفر از طریق سایت های معتبر، به راحتی برای رزرو هتل الماس اقدام کنید.

هتل های موجود در مناطق ییلاقی

اگرچه که هتل های واقع در مناطق ییلاقی زیاد محبوب نیستند و طرفداران کمی دارند، اما آب هوای فوق العاده این مناطق باعث شده است تا برخی از مسافران این هتل ها را به مناطق شلوغ شهری ترجیح بدهند.

. هتل ثامن

از هتل های ییلاقی که درمناطق ییلاقی مشهد واقع شده است می توانیم به هتل 4 ستاره ثامن اشاره کنیم که یکی از بهترین هتل های این دسته به شمار می رود.

این هتل دارای امکاناتی فوق العاده مانند زمین تنیس اختصاصی و پارک آبی می باشد که آن را به یکی از محبوب ترین هتل ها برای اقامت و تفریح تبدیل کرده است.

علاوه بر آن اگر شما با اهداف کاری به مشهد سفر کرده اید، این هتل در کنار امکاناتش دارای سالن های کنفرانس بزرگ و مجهزی می باشد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

این هتل با کارکنان خوش برخورد در کنار اتاق هایی مجهز و تمیز، می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما برای انتخاب هتل در مشهد باشد.

کافی است تصمیم بگیرید، می خواهید محل اقامتتان دارای چه امکاناتی و به چه مکان هایی نزدیک تر باشد ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

در نهایت امیدواریم که از مطالب گفته شده استفاده لازم را برده باشید، ممنون که همراه ما بودید.

مشهد،خیابان امام رضا(ع)،نبش امام رضا 20
تا 10% تخفیف

نوساز و امکانات هتل، نزدیکی به حرم، دسترسی به مراکز اداری و تجاری

قیمت از : 60,500,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
خیابان امام رضا(ع)-بین امام رضا 24 و 26 ، هتل مجلل درویشی
تا 10% تخفیف

هتل درویشی مشهد هتلی مجلل و با امکانات عالی اقامتی و رفاهی واقع شده در خیابان امام رضا (ع).

قیمت از : 49,800,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد، خیابان امام رضا،بین امام رضا 34 و36، هتل قصر طلایی مشهد.
تا 10% تخفیف

هتل بین المللی قصر طلایی مشهد هتلی مجلل با امکانات رفاهی و  تنوع در واحد های اقامتی و واقع شده در خیابان امام رضا (ع).

قیمت از : 34,960,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد، فلکه آب اول، خیابان امام رضا 3،هتل جواد مشهد.
تا 10% تخفیف

هتل جواد مشهد هتل بسیار شیک، مجلل، نوساز و موقعیتی بسیار مناسب، نزدیک نسبت به حرم مطهر حضرت رضا (ع) می باشد.

قیمت از : 22,450,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد، خیابان امام رضا(ع) بین 4 و 6
تا 10% تخفیف

موقعیت مکانی مناسب، نزدیکی به حرم امام رضا، دسترسی به جاذبه های گردشگری مشهد، دسترسی به راه آهن و فرودگاه و خدمات و امکانات مناسب

قیمت از : 28,500,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد-بلوار شوشتری- بلوار امیرالمومنین-هتل پارسیس
تا 10% تخفیف

قیمت از : 26,700,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد-خیابان هفده شهریور
تا 10% تخفیف

هتل سینور مشهد هتلی زیبا و نوساز در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) با داشتن امکانات رفاهی کامل آماده پذیرایی مهمانان عزیز می باشد.

قیمت از : 30,650,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد- ابتدای خیابان شیرازی ، هتل مدینه الرضا
تا 10% تخفیف

اقامتی لوکس در نزدیکی حرم امام رضا

قیمت از : 46,160,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد، خیابان خسروی نو - اندرزگو، هتل ایران مشهد
تا 10% تخفیف

نزدیکی به حرم مطهر امام رضا(ع)، امکانات مناسب اتاق ها، پرسنل آموزش دیده

قیمت از : 36,300,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا 14 و 16، هتل بین المللی قصر
تا 10% تخفیف

تمیزی هتل و اتاق ها - برخورد خوب پرسنل - رستوران اصلی هتل با غذاهای عالی - صبحانه‌ی هتل که در بین هتل های ایران بی سابقه است.

قیمت از : 37,830,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
خراسان رضوی , مشهد , خیابان امام رضا 2 , هتل کیانا
تا 10% تخفیف

به هتل کیانا بروید اگر می خواهید در نزدیکی حرم امام رضا (ع) بهترین امکانات و خدمات را تجربه کنید.

قیمت از : 43,000,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد- خیابان امام رضا- امام رضا 9
تا 10% تخفیف

قیمت از : 35,000,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد ، بلوار وحدت ، بلوار امیر المومنین
تا 25% تخفیف

قیمت از : 6,760,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد - خیابان نواب صفوی - هتل آرمان
تا 25% تخفیف

امکانات و زیبایی هتل آرمان در حد هتل 5 ستاره است و فاصله اندکی با حرم امام رضا (ع) دارد.

قیمت از : 7,200,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد ، بین چهارراه شهدا و میدان شهدا ، هتل تارا مشهد
تا 10% تخفیف

خدمات عالی و کیفیت بالا مواد غذایی زیبایی هتل و اتاق ها  قیمت مناسب هتل

قیمت از : 34,580,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد، خیابان خسروی نو،  جنب درب ورودی باب الجواد،هتل نور مشهد
تا 10% تخفیف

از نزدیکترین هتل ها به حرم امام رضا، امکانات و خدمات مناسب، دسترسی به جاذبه ها و مکان های دیدنی مشهد، نزدیکی به مراکز خرید

قیمت از : 17,600,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد، خیابان احمد آباد، میدان طالقانی
تا 10% تخفیف

هتل هما یک مشهد هتلی با قدمت قبل از انقلاب اسلامی و تازه بازسازی شده با وجود فضای سبز زیبا و آرامش بخش در خدمت پذیرایی از شما مهمانان عزیز می باشد.

قیمت از : 27,000,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد، میدان بیت المقدس (فلکه آب)، جنب بازارامام رضا(ع)
تا 10% تخفیف

فاصله‌ی نزدیک به حرم مطهر امام رضا (ع)،دسترسی آسان به جاذبه های مهم گردشگری مشهد و امکانات و خدمات مناسب از دلائل انتخاب این هتل است

قیمت از : 23,000,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد، خیابان خیام،هتل هما دو مشهد.
تا 10% تخفیف

هتل هما دو مشهد هتلی 5 ستاره و لوکس در منطقه ای آرام و موقعیت مناسب نسبت به جاذبه های شهر مشهد و نمایشگاه بین المللی مشهد واقع شده است.

قیمت از : 23,900,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مشهد , خیابان خسروی نو , بازار سرشور
تا 10% تخفیف

هتل آپارتمان بشری مشهد با موقعیت مناسب نزدیک به حرم مطهر می باشد.

قیمت از : 30,000,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...