برگزاري تورهاي يک‌روزه گردشگري در زنجان (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

مديرکل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري زنجان در نخستين جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي اين استان از برگزاري تورهاي يک‌روزه گردشگري همزمان با تعطيلات نوروز 92 خبر داد.

به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، «مسعود بيات» با بيان اين‌که با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته تور يک‌روزه به شهرستان طارم برگزار خواهد شد، اظهار داشت: از برنامه‌هاي جانبي اين تور، فروش محصولات کشاورزي طارم به مسافران و گردشگران نوروزي و همچنين ارائه غذاهاي بومي و محلي اين شهرستان است.

وي با بيان اين‌که مسير رفت تور گردشگري به شهرستان طارم از جاده تهم و برگشت از مسير جاده قديم انجام مي‌شود، تصريح کرد: هماهنگي‏هاي لازم در اين زمينه با دفاتر خدمات مسافرتي استان صورت گرفته است.

مديرکل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان زنجان خاطرنشان کرد: براي ارائه خدمات مطلوب به گردشگران، تور گردشگري روزانه در ايام نوروز 92 به مقاصد سلطانيه، داش‌کسن و شاه بلاغي برگزار خواهد شد.

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.