راهنمای تصویری رزرو هتل

در این سامانه رزرو هتل‌های داخلی کشور به سادگی و در چند مرحله صورت می‌گیرد.

مرحله اول: در این مرحله کافی است در صفحه اصلی سایت در قسمت رزرو هتل شهر مقصد، تعداد شب و تاریخ اقامتتان را مشخص و سپس بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

در صفحه باز شده می‌توانید تمامی هتل‌ها را به همراه تصاویر و توضیحات مشاهده کنید.


مراحل رزرو هتل - سامانه رزرواسیون مهر

مرحله دوم: در این مرحله هتل مورد نظرتان را از میان نتایج جستجو انتخاب و بر روی دکمه سبز رنگ رزرو هتل، کلیک نمایید تا بتوانید ضمن آگاهی از توضیحات و تصاویر هتل اتاق مورد نظر را انتخاب نمایید.

مراحل رزرو هتل - سامانه رزرواسیون مهر

مرحله سوم: در این صفحه نام و نوع اتاق‌هایی که می‌توانید از هتل مورد نظر رزرو کنید برایتان نمایش داده شده است. قیمتی که با رنگ سبز مشخص شده قیمت خود هتل و قیمت قرمز رنگ، قیمتی است که ما به شما ارائه می کنیم.

همچنین در بالای صفحه می‌توانید تاریخ و تعداد شب اقامتتان را دوباره چک کنید. پس از انتخاب اتاق دلخواهتان برای رفتن به مرحله بعدی روی دکمه درخواست رزرو و یا رزرو آنلاین کلیک نمایید.

مراحل رزررو هتل - سامانه رزرواسیون مهر

مرحله چهارم: در پنجره باز شده اگر از تاریخ، تعداد بزرگسال و تعداد کودک مطمئن نیستید و یا می خواهید به مراحل قبلی بازگردید روی دکمه آبی رنگ (برای تغییر تاریخ کیلک کنید) کلیک کنید در غیر اینصورت قسمت (از تاریخ رزرو مطمئن هستم) را تیک بزنید تا دکمه سبز رنگ تایید رزرو فعال شود و روی آن کلیک نمایید تا به مرحله بعد منتقل شوید.

مراحل رزرو هتل - سامانه رزرواسیون مهر

مرحله پنجم: در این مرحله مشخصات خود را با دقت وارد کرده و دکمه ثبت سبز رنگ رزرو را انتخاب نمایید.

مراحل رزرو هتل - سامانه رزرواسیون مهر

پس از انتخاب دکمه رزرو در این صفحه به در خواست شما شماره رزرو اختصاص داده می شود و یک کد تایید برای احراز هویت به شماره موبایلی که ثبت کرده اید پیامک می شود در صورتی که کد تایید را در قسمت مربوطه وارد نمایید در سامانه لاگین شده ون می توانید از امکانات باشگاه مشتریان استفاده نمایید (وارد کردن کد تایید الزامی نیست).

مرحله ششم: پس از دریافت شماره در صورتیکه بصورت اتوماتیک به صفحه پیگیری رزرو منتقل نشدید می توانید وارد صفحه اصلی شده و از بالای صفحه گزینه‌ی پیگیری رزرو را انتخاب نمایید.

مرحله هفتم: در این مرحله شماره رزرو و شماره موبایلی که قبلا برای رزرو ثبت نموده اید را وارد نمایید.

در صورت روبرو شدن با پنجره زیر، درخواست شما توسط اپراتور در حال بررسی است و در اسرع وقت نتیجه درخواست به شما اطلاع رسانی خواهد شد. لطفا منتظر بمانید.

مرحله هشتم: در این مرحله درخواست شما توسط اپراتور بررسی و آماده پرداخت گردیده است ( جادهی وجود دارد) و با انتخاب دکمه پرداخت وارد مرحله بعدی خواهید شد.

مرحله نهم: در این مرحله مشخصات کارت خود را وارد کرده و دکمه پرداخت را انتخاب نمایید.

مرحله دهم: در این مرحله تراکنش شما با موفقیت انجام شده است. فراموش نکنید حتما دکمه تکمیل پرداخت و انتقال به سایت پذیرنده را انتخاب نمایید. در غیر اینصورت پرداخت شما تکمیل نخواهد شد.

مرحله یازدهم: در این مرحله با انتخاب دکمه نمایش واچر( تاییدیه) می توانید واچر خود را دریافت و چاپ نمایید. حتما در هنگام ورود به هتل این تاییدیه را همراه داشته باشید.

توجه:

* این درگاه بانکی به شبکه شتاب متصل می باشد بنابراین با هر کارت بانکی می‌توانید پرداخت آنلاین انجام دهید.

* در صورتی که از طریق کارت و یا شماره حساب پرداخت خود را انجام می‌دهید حتماً با دفتر پشتیبانی تماس گرفته و واریزی خود را اعلام نمایید.

ممکن است به دلیل حجم بالای رزرو ها کارشناسان فروش از واریزی شما مطلع نشوند و رزروتان قطعی نگردد، و در این مورد رزرواسیون هیچ مسئولیتی ندارد.

* در صورتی که از روش غیر اینترنتی اقدام می‌کنید واریزی شما حداکثر تا زمان اعلام شده اعتبار دارد در غیر این صورت حتماً با دفتر پشتیبانی سامانه رزرواسیون مهر هماهنگ نمایید.

( اگر طی مراحل رزرو هتل با مشکلی روبرو شدید می توانید با تلفن های پشتیبانی تماس حاصل نمائید )

تهران: 02145682000

اصفهان: 03137737580

سامانه رزرواسیون مهر سفر خوشی را برای شما آرزو می کند.