تقدیرنامه شخصیت های مشهور و هتل ها از خدمات ما

افراد و اشخاص مشهور بسیاری از خدمات این سامانه استفاده نموده اند شخصیتها معمولا رجال سیاسی و اجتماعی , بازیگران و ورزشکاران مشهور می باشند که بدلیل محدودیتها شغلی امکان معرفی آنها وجود ندارد در این میان تعدادی از آنها لطف نموده و نظر خودشان را بصورت دستتخط ارسال نموده اند که در زیر آمده است.

رضا رشیدپور - مجری، تهیه کننده و بازیگر

با کمال تشکر از خدمات سامانه رزرواسیون مهر که از طریق آنها توانستم به صورت اینترنتی هتل مورد نظر خود را رزرو نمایم و به محض ورود به هتل بدون هیچ مشکلی اتاق رزرو شده در اختیار ما قرار گرفت...

جهت مشاهده دستخط رضا رشیدپور اینجا کلیک نمایید.


مهدی مهدوی کیا - کاپیتان اسبق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران


سید جواد هاشمی - بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان، نویسنده و آهنگساز

اینجانب سید جواد هاشمی با کمال رضایت و سپاسگذاری از سامانه ی موفق رزرواسیون مهر اعلام میدارم، رزرو اینترنتی هتل از طریق وب سایت egardesh.com و بسیار کارآمد و مفید است و استفاده از آن را به دیگران مخصوصا هنرمندان پیشنهاد می کنم.

جهت مشاهده دستخط سید جواد هاشمی اینجا کلیک نمایید.


میثم بائو - بازیکن فوتبال

پیشرفت تکنولوژی در عرصه های مختلف همیشه بشر را برای داشتن زندگی آرام یاری نموده است تا بتوان با صرف کمترین زمان بیشترین بهره برداری را نمود، لذا بدینوسیله اینجانب میثم بائو مراتب رضایت و سپاس گذاری خود را از مدیریت و همکاران سامانه رزرواسیون مهر سایت اینترنتی که به کمک آن در کوتاهترین زمان با روشی آسان و مطمئن هتل مدنظر خود را به لحاظ هزینه و درجه کیفی انتخاب نمایم اعلام به امید پیشرفت بیشتر آن سایت محترم اینترنتی در یاری رسانی به مردم شریف و دوست داشتنی ایران همیشه سربلند.

جهت مشاهده دستخط میثم بائو اینجا کلیک نمایید.


نصرالله جهانگرد - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و مسؤل تدوین برنامه توسعه‌ی کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (تکفا)

لازم میدونم از خدمات رزرو هتل این سایت اینترنتی تشکر و قدردانی نمایم. رزرو از طریق سامانه رزرواسیون مهر، آسان، مطمئن و سریع انجام شد و کارکنان آن نیز با دقت جریان امور را پیگیری و پشتیبانی نمودند.

جهت مشاهده دستخط نصرالله جهانگرد اینجا کلیک نمایید.


فرشاد پرویزیان - خبرنگار صدا و سیما، شبکه خبر و سردبیر سرویس اقتصادی

با سلام و تشکر از همه دوستان و جوانان پر تلاش حوزه ی گردشگری و با این امید که جهانگردی را همه از ایرانگردی شروع کنیم و البته جای جای ایران زیبا را ببینیم، سپس نقاط دیگر، از اینکه فقط با یک تماس تلفنی به شما اعتماد کرده و سفری دلپذیر با هماهنگی سامانه رزرواسیون مهر و همکاری و حتی تخفیف داشتم از شما تشکر می کنم.
سفر دیگر را نیز حتما با شما هماهنگ خواهم کرد. خود و خانواده ام از این سفر به جزیره زیبای کیش راضی بودیم.

جهت مشاهده دستخط فرشاد پرویزیان اینجا کلیک نمایید.


تعدادی از هتلهای طرف قرارداد با این سامانه رزرو از عملکرد ما ابراز تشکر نموده اند که تعدادی از تقدیرنامه هتل ها جهت قدردانی و سپاس از همکاری و خدمات این سامانه در زمینه گردشگری، اطلاع رسانی مناسب و انجام رزروهای اینترنتی در زیر آمده است.


تقدیر نامه مرکز توسعه و فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

هیات داوران چهارمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال، پایگاه www.egardesh.com را در بخش پایگاه های اینترنتی و وبلاگ ها به عنوان بهترین پایگاه مبلغ و مروج ایران شناسی و میراث فرهنگی شایسته تقدیر داشته است.

انتخاب شایسته شما در آیین، در سال همت مضاعف، کار مضاعف، نشانی از شور خواستن و توانستن در راه بالندگیست.

این افتخار و شایستگی ارزانی شما و تقدیر ما بدرقه راهتان باد.

جهت مشاهده تقدیر نامه مرکز توسعه و فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اینجا کلیک نمائید.


تقدیر نامه هتل پارسیان آزادی تهران

جهت مشاهده تقدیر نامه هتل پارسیان آزادی تهران اینجا کلیک نمائید.


تقدیرنامه تقدیر نامه هتل آریا ارومیه

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل آریا ارومیه اینجا کلیک نمائید.


تقدیر نامه هتل بین المللی پارک ارومیه

بدینوسیله از جنابعالی بعلت اینکه متعهدانه و متخصصانه در طی سالها همکاری با مجموعه هتل بین المللی پارک جهت توسعه و پیشرفت آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر به عمل می آید.

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل بین المللی پارک ارومیه اینجا کلیک نمائید.


تقدیر نامه هتل زهره اصفهان

مجالی دست داد تا بدینوسیله زحمات شما دوست گرامی و همکارانتان در زمینه گردشگری و فرهنگ سازی رزرواسیون اینترنتی را ارج نهیم و کمال تشکر و قدردانی را به عمل آوریم.
امیدواریم کماکان بتوانیم در این راستا همکاری مستقیم و صمیمانه را ادامه دهیم.

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل زهره اصفهان اینجا کلیک نمائید.


تقدیرنامه هتل مجلل درویشی مشهد

صمیمانه ترین تقدیر خود را از عملکرد مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد آن شرکت اعلام می داریم.
با تقدیر این لوح تقدیر از مساعی و کوشش های ارزشمند جنابعالی صمیمانه قدردانی می کنیم و فردایی روشن و پر از موفقیت و سربلندی برایتان آرزو می نماییم.

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل مجلل درویشی مشهد اینجا کلیک نمائید.


تقدیرنامه هتل ماهان اصفهان

بدینوسیله هتل ماهان اصفهان به پاس همکاری ارزشمندتان این لوح تقدیر را از دریچه هنر و از روزنه سپاس تقدیم حضور گهر بارتان نموده و از خالق زیبائیها مسئلت دارد که توفیق رفیق طریقتان گردد.

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل ماهان اصفهان اینجا کلیک نمائید.


تقدیرنامه هتل بزرگ چمران مارکوپولو شیراز

بدینوسیله گواهی می گردد سایت سامانه رزرواسیون مهر (شرکت پارادایس ای توریسم آف کیش) که بصورت اینترنتی در زمینه رزرو اتاق فعالیت دارد کاملا معتبر و مورد تائید هتل بزرگ چمران می باشد.

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل بزرگ چمران شیراز اینجا کلیک نمائید.


تقدیرنامه هتل سپاهان اصفهان

بدینوسیله هتل سپاهان مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای آن مدیریت اعلام می دارد.
باعث افتخار مدیریت و پرسنل این هتل می باشد که میزبان و پذیرای میهمانان محترم و با فرهنگی باشیم که از طریق آن سامانه رزرواسیون، این هتل را جهت اقامت انتخاب می نمایند.
امید است در آینده همکاری های بیشتری با آن مجموعه برقرار باشد.

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل سپاهان اصفهان اینجا کلیک نمائید.


تقدیرنامه هتل ونوس اصفهان

بدینوسیله این هتل مراتب تقدیر و سپاس خود را از تلاشهای آن مجموعه اعلام می دارد.
باعث افتخار و مباهات است که میزبان و پذیرای مهمانان محترم و با فرهنگ و فهیمی باشیم که از طریق سامانه رزرواسیون مهر این هتل را برگزیده اند.
امید است همچون گذشته همکاری تنگاتنگ این هتل با آن مجموعه برقرار باشد.

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل ونوس اصفهان اینجا کلیک نمائید.


تقدیرنامه هتل بین المللی قصر طلائی مشهد

احتراما از آنجائیکه آن شرکت محترم در طول یک سال گذشته به سبب اطلاع رسانی مناسب و انجام رزروهای اینترنتی در ارتقاء رشد کمی و کیفی هتل بین المللی قصر طلائی موثر بوده است، بدینوسیله از جنابعالی و همکاران محترم تقدیر و تشکر میگردد و از خداوند منان برایتان توفیق روز افزون را خواهانیم.

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل بین المللی قصر طلائی مشهد اینجا کلیک نمائید.


تقدیرنامه هتل پارمیس کیش

احتراما ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی فرصت ا مغتنم می شماریم از جنابعالی و مجموعه محترم رزرواسیون مهر به جهت ایجاد بستر مناسب در فضای مجازی و اطلاع رسانی کامل و به روز که لازمه خرید آسان ایمن و مطمئن در صنعت گردشگری و پشتوانه ارائه خدمات مطلوب هتل به شکل نوین بوده تقدیر و تشکر نموده و آرزوی سالی پر بار را داریم.

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل پارمیس کیش اینجا کلیک نمائید.


تقدیرنامه هتل پارسیان اوین تهران
تقدیرنامه هتل پارسیان اوین تهران

احتراما از آنجایی که آن شرکت محترم در طول یک سال گذشته به سبب اطلاع رسانی مناسب و انجام رزروهای اینترنتی در ارتقا رشد کمی و کیفی هتل پارسیان اوین موثر بوده است بدینوسیله از تعلق خاطر جنابعالی و همکاران محترم به این هتل تقدیر و تشکر می گردد و از خداوند منان برایتان توفیق روز افزون و سربلندی را خواهانم.

جهت مشاهده تقدیرنامه هتل پارسیان اوین اینجا کلیک نمایید.