رزرو هتل ویژه نوروز 96

norouz1396

سامانه رزرواسیون مهر مفتخر است که سال هاست از طریق وب سایت اصلی مجموعه و سایر وب سایت های متصل به آن رزرو آنلاین هتل های ایران را در تمامی ایام سال به ویژه تعطیلات نوروز ارائه کرده است. هم اکنون نیز رزرو هتل ویژه نوروز 96 بر روی سامانه آغاز شده است و شما می توانید از همین امروز محل اقامت تان را در شهر های ایران انتخاب و درخواست رزرو خود را ثبت نمایید. با توجه به اینکه هر چه به زمان سفر و روزهای آخر سال نزدیکتر می شویم، دایره انتخاب تان محدود تر می شود و نیز قیمت ها بالا می روند، بهتر است با رزرو زود هنگام در هزینه سفر خود صرفه جویی کنید. سامانه رزرواسیون مهر این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با قیمتی مناسب و در کمترین زمان محل اقامت تان را انتخاب و رزرو نمایید.


 با توجه به اینکه هنوز بسیاری از شهرها میزان افزایش قیمت هتل را جهت نوروز 1396 اعلام ننموده اند اما امکان رزرو هتل ها فراهم گردیده است، کافیست به صفحه هتل مورد نظر مراجعه کنید و یا از طریق صفحه اول قسمت جستجو هتل، برای تاریخ مورد نظر درخواست خود را ثبت نمایید.با توجه به این موضوع قیمت اعلام شده به صورت علی الحساب می باشد. لیکن احتمال افزایش و یا کاهش حداکثر 10% وجود دارد و مسافر با آگاهی از آن اقدام به رزرو می نماید و حداکثر تا 15 اسفند قیمت قطعی شده و مسافر موظف به پرداخت و یا اعلام حساب جهت برگشت مازاد است.


در ادامه تعدادی از هتل ها و شرایط آنها را میبینیم بدیهیست که نمیتوان تمامی 600 هتل سامانه را در یک صفحه گنجاند پس برای جستجو هتل مورد نظرتان به صفحه اصلی وب سایت رفته و هتل یا شهر اقامتتان را مشخص نمایید

 


اصفهان

1) هتل 3 ستاره پارت اصفهان

2) هتل 3 ستاره ونوس اصفهان

3) هتل 4 ستاره سفیر اصفهان

لیست هتل های اصفهان

 


شیراز

1) هتل 4 ستاره پارسیان شیراز

2) هتل 2 ستاره ساسان شیراز

لیست هتل های شیرازگرگان

1) هتل 4 ستاره شهاب ناهارخوران گرگان

لیست هتل های گرگان

 


اهواز

1) هتل 3 ستاره نادری اهواز

لیست هتل های اهواز

 


آستارا

1) هتل 3 ستاره نگین استیل آستارا

2) هتل آپارتمان 3 ستاره تتیس آستارا

لیست هتل های آستارا

 


بوشهر

1)هتل 3 ستاره پلاس بوشهر

لیست هتل های بوشهر

 


مریوان

1) هتل 3 ستاره نوروز مریوان

 


جلفا

1) هتل آپارتمان 3 ستاره آلتین ارس جلفا

 


قشم

1) هتل ساحلی خلیج فارس قشم

2) هتل سینگو قشم

لیست هتل های قشم

 


خرم آباد

1) هتل 4 ستاره رنگین کمان خرم آباد

لیست هتل های خرم آباد

 

سایر شهرها