وایت لیبل رزرو هتل، بلیط هواپیما

به نام خدا

 

تا وقتی یاد نگیرید که در خواب پول در بیاورید باید تا آخر عمرتان برای پول کار کنید .                                   

                                                                        وارن بافت(موفق ترین سرمایه گذار و بازرگان قرن حاضر)

در ادامه قصد داریم شما را با جدیدترین و راحترین راه صاحب یک کسب و کار درآمد زا شدن آشنا کرده و " وایت لیبل "  را به شما معرفی کنیم :

دلیل های ارائه شده برای این مسئله که چرا مردم برای رفع نیازهای خود به اینترنت مراجعه میکنند بیشمار است و البته بسیاری از این دلایل روشن و واضح اند ،اما به راستی چرا باید وقتی می توانیم برای برنامه ریزی یک سفر به جای مراجعه به آژانس های گردشگری به اینترنت مراجعه نکنیم؟

اگر شما صاحب یک آژانس هستید حتما تا به امروز متوجه آنلاین شدن همه چیز و مراجعه بیش از حد مشتریانتان به این شبکه شده اید و این موضوع شما را مجاب کرده تا فکری برای از دست ندادن مشتریانتان بکنید، چون حتما در آینده مراجعه حضوری به دفترتان کمتر از روال همیشگی اش خواهد شد

شما یه احتمال قوی به فکر برپایی یک وب سایت برای خودتان افتاده اید، با چند نفر برنامه نویس صحبت کرده اید و یک رقم اولیه برای شروع پروژه پرداخته اید اما امروز که مدت ها از آن قول و قرار اولیه گذشته است نه تنها هنوز اثری از یک وب سایت دیده نمیشود بلکه هزینه های بیشتری از آنچه اول قرار بود پرداخته اید و  هنوز نه محتوایی در کار است نه عکسی و نه .... و علی مانده و حوضش !

اینجاست که باید به خود بگویید چه حیف که بیش از این به فکر " وایت لیبل " یا همان "وب سایت های آماده"  نیفتادیم!

 

وایت لیبل چیست؟


وایت لیبل یا وب سایت آماده به معنی سایت هایی هستند که تمامی اطلاعات بیزینس شما اعم از لوگو، توضیحات، رنگ سازمانی و ... در آنها بارگزاری می شود و از آنجا به بعد شما ظرف 24 ساعت صاحب یک سایت آماده هستید. وایت لیبل ها میتوانند برای همه کسب و کارها موجود باشند اما صحبت ما مربوط به وایت لیبل یا وب سایت آماده ویژه آژانس ها و دفاتر مسافرتی است.

وایت لیبل گروه رزرواسیون مهر توسط تیم فنی این شرکت طراحی و تولید شده است. این وایت لیبل دارای قابلیت رزرو هتل داخلی ( بیش از 600 )، رزرو هتل خارجی، خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار که همه با پشتیبانی فنی و فروش کامل توسط تیم رزرواسیون مهر ارائه می شوند، می باشد. 

شما به راحتی و با هزینه بسیار اندک و مقرون به صرفه میتوانید صاحب یکی از این وایت لیبل ها شوید، چه آژانس باشید یا دفتر مسافرتی، چه لیدر یا تور گردان، چه صاحب یک سوپر مارکت!!! شما میتوانید این وب سایت های آماده رو داشته باشید ، برای آن کمی تبلیغ کنید و بدون هیچ زحمت یا نگرانی یا استفاده از نیروی کار و صرف زمان درآمد داشته باشید !

سود هر رزرو هتل بین شما و رزرواسیون مهر به صورت مساوی تقسیم خواهد شد و به ازای هر بلیط هواپیما یک کمیسیون مشخص برایتان منظور می شود همچنین کلیه خدمات پشتیانی رایگان انجام خواهد شد

اگر متقاعد شده اید که داشتن یک وایت لیبل لازمه ی درآمد زایی شماست پس درنگ نکنید با مطالعه جزئییات وایت لیبل رزرواسیون مهر و ثبت نام در وایت لیبل و یا تماس با شماره 02145682000 اطلاعات بیشتری دریافت، از هزینه آگاه شوید و یک وایت لیبل برای خود خریداری کنید .

گروه رزرواسیون مهر ارائه دهنده خدمات آلاین سفر به چندین و چند وب سایت اصلی و مهم از جمله رزرواسیون مهر، رزرواسیون مهر، اردبیل هتل، تهران هتل، اصفهان هتل، شیراز هتل و .... با تجربه و سابقه ای 11 ساله در این زمینه و تیم قوی پشتیبانی است.

مشاهده دمو وایت لیبل دفاتر مسافرتی رزرواسیون مهر

چند نمونه از آژانس هایی که این خدمات را دریافت کرده اند:

iranhotel.ir

Iransafer.com

hotelarzan.com

niltravel.ir