هتل سنتی خانه گل سمنان

آدرس هتل : استان سمنان

درباره خانه گل

توضیحات:

هتل سنتی خانه گل در دل گرم کویر در یک محیط سنتی مدرن در منطقه سرسبز و زیبا شهمیرزاد یکی از معروف ‌ترین مناطق ییلاقی سمنان واقع شده است. این خانه زیبا بیش از ۱۲۰ سال قدمت دارد که طی سال‌ های مختلف به دفعات زیاد بازسازی شده است اما هنوز هم آرامش و دل‌نشینی اقامت در یک محیط سنتی را حفظ کرده است. امکانات مدرن در فضایی سنتی، ساختمانی با دیوارهای خشتی و سقفی با تیر‌های چوبی مختص مناطق حاشیه کویر، پنجره‌های چوبی رو فضای زیبای باغ شهرمیرزاد، از مواردی است که در این خانه زیبا تجربه خواهید کرد. هتل خانه گل شهمیرزاد مکانی کاملا متفاوت برای اقامتی خاطره‌انگیز در قلب طبیعت است. 

این هتل نزدیک ترین مکان به چشمه های باداب سورت، جنگل رود بارک، منطقه محافظت شده پرور و روستاهای با صفا ملاده و است. بنابراین مسافران می توانند به راحتی به جاذبه های گردشگری برسند. از طرفی هتل گشت  هایی را برگزار می کند که مسافران می توانند با آن ها همراه شوند و از منطقه بازدید کنند.

هتل خانه گل همه امکانات خوب را دارد. از جمله واحدهای اقامتی که هر کدام نامی دارد و دارای امکانات و خدمات و طراحی خاص خود است.  این اتاق با دیوارهای بسیار ضخیم در تابستان ها خنک و در زمستان ها هوایی مطبوع دارد. 

قیمت اعلام شده برای نوروز بر اساس مصوب سال 97 و بصورت علی الحساب محاسبه شده است و در صورت افزایش نرخ، ما به التفاوت قبل از ورود مسافر دریافت خواهد شد. مسافران گرامی، با توجه به شرایط خاص رزروهای نوروزی حتما از تاریخ و هتل مورد نظر خود مطمئن شوید، چون امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.

انتخاب اتاق برای 1 شب - گروه شماره 1

نوع اتاق
قیمت
دو تخته
دو تخته
حداکثر ظرفیت : 2 نفر ، 1 سرویس اضافه(شامل هزینه)
2,400,000 ریال
تا 7% تخفیف
2,240,000 ریال
سه تخته
سه تخته
حداکثر ظرفیت : 3 نفر
3,600,000 ریال
تا 8% تخفیف
3,340,000 ریال
چهار تخته
چهار تخته
حداکثر ظرفیت : 4 نفر ، 1 سرویس اضافه(شامل هزینه)
4,800,000 ریال
تا 9% تخفیف
4,400,000 ریال

آدرس هتل سنتی خانه گل سمنان

استان سمنان
تلفن راهنمای رزرو اینترنتی :

مطالب خواندنی

امتیاز کاربران

  • درصد رضایتمندی
  • آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها
  • کیفیت رستوران و کافی شاپ
  • خدمات و نحوه برخورد کارکنان
100 / 50

ثبت نظرات مسافران درمورد هتل

  • درصد رضایتمندی
  • آرامش، پاکیزگی و وضعیت اتاق‌ها
  • کیفیت رستوران و کافی شاپ
  • خدمات و نحوه برخورد کارکنان

نظرات مسافران در مورد خانه گل

كرج
10 / 0

عليرغم رضايت از تجربه استفاده از خانه گل مي بايستي در مورد قيمت تقريبا صدو بيست هزار توماني براي هر نفر گفت كه بنظر من گرون مياد