هتل های آبادان

مرتب سازی بر اساس:

با لیست بهترین هتل های آبادان به همراه اطلاعات آدرس و قیمت هتل در آبادان با تخفیف  های بالا شما را در انتخاب بهترین هتل یار ی می کنیم. رزرو هتل در آبادان با قیمت مناسب را با اطمینان خاطر انجام دهید همچنین با استفاده از رزرو آنلاین هتل ها می توانید در ایران هتل 5 ستاره، 4 ستاره ،3 ستاره و هتل های ارزان را متناسب با نیازتان رزرو نمایید.

آبادان شهری با مردمان صمیمی و میهمان نواز است، این شهر در تعطیلات نوروز به دلیل آب و هوای مطبوع مقصد گردشگری افراد زیادیست. هر کدام از جاذبه های تاریخی آبادان از مسجد رنگونی ها با سبک معماری متفاوت، سینما نفت که پیش از جنگ جهانی دوم وجود داشته و کلیسای سورکارپت ارامنه حرفی برای  گفتن دارند. برای طبیعت دوستان کناره های اروند، پل کابلی و نخلستان های مقاوم جذاب است. اما  برای عاشقان خرید گشت و گذار در بازارهای آبادان لذتبخش خواهد بود. یادتان نرود در سفر به آبادان از بازار ماهی فروشان که خود از جاذبه های شهر است، دیدن کنید. هتل های خوب در آبادان با قیمت متفاوت وجود دارد.

کافی است تصمیم بگیرید، می خواهید محل اقامتتان دارای چه امکاناتی و به چه مکان هایی نزدیک تر باشد ما در مرکز ملی رزرواسیون مهرآماده خدمت رسانی به شما هستیم.

آبادان، خیابان امیری نبش خیابان کاشانی
تا 10% تخفیف

برخورد حرفه ای پرسنل 

نظافت و پاکیزگی هتل

اتاق های راحت و آرام برای آسایش بیشتر مسافرین

نزدیکی هتل به تمامی اداره جات و مرکز شهر

قیمت از : 5,260,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...
آبادان، بعد از میدان فرودگاه به سمت سازمان منطقه آزاد اروند، میدان میثاق
تا 10% تخفیف

نزدیکی به فروگاه بین المللی آبادان، دسترسی به جاذبه ها و جاهای دیدنی شهر، فاصله کم تا اروند رود، دوری از هیاهو و شلوغی مرکز شهر و داشتن کلیه امکانات رفاهی مناسب 

قیمت از : 14,200,000 ریال
لطفا چند لحظه صبر کنید ...